W naszej ofercie znajdziecie Państwo również zbiorniki z laminatu poliestrowo-szklanego, czyli włókna szklanego wzmocnionego żywicą poliestrową. Połączenie tych komponentów wraz z nowoczesnym, opływowym kształtem i mocną konstrukcją zbiornika sprawia, że jest to produkt bardzo wytrzymały (wytrzymałość porównywalna do zbiornika żelbetonowego), a jednocześnie niezwykle lekki i doskonały jakościowo.

Zbiorniki bezodpływowe dostępne są w kubaturach od 2m3 do 11m3. Znajdują one szerokie zastosowanie nie tylko w składowaniu ścieków, ale także jako praktyczne podziemne kontenery na wodę deszczową, która następnie może zostać wykorzystana na przykład do celów rolniczych. Są to ekologiczne, bezpieczne dla środowiska produkty, które spełniają wszelkie wymagane normy użytkowania. Ich cechy – wytrzymałość oraz stuprocentowa szczelność – zapewniają niezawodną ochronę przed wyciekaniem składowanej zawartości do gruntu, a także chronią przed przenikaniem wody do zbiornika.

Na indywidualne zamówienie mamy również dostępne zbiorniki o kubaturze 10000 l, 14000 l, 18000 l, 22000 l, 26000 l i 30000 l.